biuro@edukatortarnow.pl
tarnow@edukator.net
+48 14 692 67 94
+48 690 022 427

O firmie

Witamy Państwa na stronie internetowej Ośrodka Szkolenia Zawodowego Edukator Sp.j.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Edukator Sp.j. został utworzony w 7 września 2011r.

Główna siedziba ośrodka znajduje się w Tarnowie przy ul. Elektrycznej 2, posiadamy także oddział zamiejscowy w Miechowie k/Krakowa.

Podstawową działalnością Firmy jest organizowanie i prowadzenie szkoleń zawodowych dla osób chcących rozwijać swoją karierę zawodową oraz uzyskać kwalifikacje operatorów maszyn do robót ziemnych (koparkoładowarki, koparki jednonaczyniowe, ładowrki jednonaczyniowe i inne), budowlanych i drogowych oraz urządzeń dźwignicowych podlegających pod dozór techniczny, montażystów rusztowań, SEP, BHP, PPOŻ i wielu innych.

Szkolenia prowadzone są w oparciu o zatwierdzone programy szkoleń oraz kończą się egzaminami państwowymi przed komisjami powołanymi przez Urząd Dozoru Technicznego, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego lub komisję kwalifikacyjną właściwe komisje kwalifikacjne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji szkoleń zawodowych i profesjonalnej kadrze wykładowców i instruktorów, możemy zagwarantować przekazanie wiedzy na najwyższym poziomie.

Wszystkie szkolenia prowadzane są przez wysokiej klasy doświadczonych specjalistów, wykładowców i instruktorów praktycznej nauki obsługi i pracy maszynami i urządzeniami.

Oferujemy Państwu solidność i profesjonalizm co potwierdza bardzo wysoka niemal 100% zdawalność na egzaminach praktycznych i teoretycznych IMBiGS, UDT, SEP.

OSZ Edukator Sp.j. jako placówka kształcenia ustawicznego, posiada:

-akredytację Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego z Warszawy Nr NC-60101-152/17.

-akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty z dnia 16 kwietnia 2013 potwierdzającą spełnienie standardów dydaktycznych określonych w ustawie o systemie oświaty dla placówek kształcenia ustawicznego.

-znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno Szkoleniowych MSUES, Nr 300/2019, wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

-wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie nr 2.12/00012/2012

-wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez urząd miasta Tarnowa pod nr. 55/2012

Misja

Misją OSZ Edukator Sp.j., jest być wiarygodną, rzetelną i profesjonalną firmą zapewniającą dla swoich KLIENTÓW szkolenia zawodowe i usługi najwyższej jakości, a głównymi wyznacznikami w naszym działaniu są: jakość, kompetencje, standardy.

Cele

Strategicznym celem OSZ Edukator Sp.j. jest zdobycie silnej i trwałej pozycji na rynku szkoleń zawodowych poprzez zapewnienie wysokiej jakości usług, dostosowanie specjalności i programów szkoleń do zmieniającego się zapotrzebowania pracodawców oraz rynku pracy, efektywne działanie marketingowe, profesjonalny personel wykładowców i instruktorów, a także poprzez postępowanie zgodne z regułami prawa i etyki.

Wartości

System wartości wspiera realizację strategii firmy i opiera się na następujących założeniach:

  • Wiarygodność
  • Troska o jakość nauczania
  • Dbałość o wysokie standardy pracy i nauczania
  • Poszanowanie godności pracowników
  • Konkurencja Fair Play

Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Ad360.